Komputery all-in-one Dell OptiPlex – najważniejsze cechy?

Komputery Dell OptiPlex all-in-one to świetny wybór (https://notebook4u.pl/dell-optiplex-czym-sie-charakteryzuje/), jeśli szukasz nowego komputera, który potrafi wszystko. Dzięki wielu standardowym funkcjom i możliwości podłączenia urządzeń peryferyjnych OptiPlex all-in-one jest świetną maszyną dla każdego. Doskonałe do użytku domowego, te komputery stacjonarne to potężne urządzenia, które mogą wykonywać zaawansowane zadania w domu lub niższe zadania w biurze. Wszystkie te zalety kryją się w atrakcyjnej konstrukcji komputera i są wyposażone w urządzenia najlepszych marek, takich jak Microsoft, Intel, HP i inne.

Dell OptiPlex 780 SFF (Small Form Factor)

Dell OptiPlex 780 SFF to komputer typu all-in-one zaprojektowany tak, aby pasował do każdej przestrzeni roboczej. Ta maszyna jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego, ponieważ można ją łatwo schować poza zasięgiem wzroku. Niewielka obudowa sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w mieszkaniach lub apartamentach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Niewielka obudowa nie umniejsza jednak jego mocy – to potężna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań w domu lub w biurze. Wyposażony jest w procesor Core i5-6300HQ i dysk twardy o pojemności 1 TB. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB, a zintegrowany układ graficzny obsługuje do czterech zewnętrznych wyświetlaczy.

Dell OptiPlex 790 Tower

OptiPlex 790 to potężny komputer typu all-in-one zbudowany z myślą o wydajności. Ma konstrukcję typu desktop tower z podstawą o wymiarach około 17,3 x 8,9 x 20,3 cala (szer. x wys. x gł.). Posiada czarne metalowe wykończenie, które nadaje mu elegancki, nowoczesny wygląd. Komputer ma smukłą konstrukcję o szerokości zaledwie 14,9 cala, co oznacza, że może zmieścić się praktycznie wszędzie. Jest idealny do użytku domowego lub małego biura i zapewnia maksymalną moc dzięki procesorowi Intel Core i5-6198DU, 8 GB pamięci RAM i dyskowi twardemu o pojemności 1 TB do zaawansowanych obliczeń. Posiada również dyskretną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX950M z 2 GB pamięci, dzięki czemu można uzyskać dostęp do zaawansowanej grafiki, takiej jak oprogramowanie CAD lub modelowanie 3D.

Dell OptiPlex 990 Tower

Dell OptiPlex 990 to potężny komputer typu all-in-one zbudowany z myślą o wydajności. Ma konstrukcję typu desktop tower z podstawą o wymiarach około 17,3 x 8,9 x 20,3 cala (szer. x wys. x gł.). Posiada czarne metalowe wykończenie, które nadaje mu elegancki, nowoczesny wygląd. Komputer ma smukłą konstrukcję o szerokości zaledwie 14,9 cala, co oznacza, że może zmieścić się praktycznie wszędzie. Jest idealny do użytku domowego lub małego biura i zapewnia maksymalną moc dzięki procesorowi Intel Core i5-6198DU, 8 GB pamięci RAM i dyskowi twardemu o pojemności 1 TB do zaawansowanych obliczeń. Posiada również dyskretną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX950M z 2 GB pamięci, dzięki czemu można uzyskać dostęp do zaawansowanej grafiki, takiej jak oprogramowanie CAD lub modelowanie 3D. Elegancka konstrukcja ma zakrzywiony tył, który pomaga zmniejszyć odblaski i uatrakcyjnić wygląd komputera. Komputer posiada również napęd Blu-ray/DVD, dzięki czemu można odtwarzać i nagrywać nośniki płyt.

Dell OptiPlex 990 SFF


Dell OptiPlex 990 SFF to komputer typu all-in-one zaprojektowany tak, aby pasował do każdej przestrzeni roboczej. Ta maszyna jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego, ponieważ można ją łatwo schować poza zasięgiem wzroku. Niewielka obudowa sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w mieszkaniach lub apartamentach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Niewielka obudowa nie umniejsza jednak jego mocy – to potężna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań w domu lub w biurze. Wyposażony jest w procesor Core i5-7400 i dysk twardy o pojemności 1 TB. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB, a zintegrowany układ graficzny obsługuje do czterech zewnętrznych wyświetlaczy. Model SFF jest dostępny w wielu różnych opcjach kolorystycznych, które mogą pomóc w dopasowaniu komputera do innych mebli w miejscu pracy.

Dell OptiPlex 3480 Ultra Small Form Factor (USFF)

Dell OptiPlex 3480 USFF to ultra płaski komputer typu all-in-one o obudowie USFF. Jest idealny do użytku w domach lub małych biurach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Taka konstrukcja nie umniejsza jego mocy – to potężna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań w domu lub w biurze. Wyposażony jest w procesor Core i5-8300H i dysk twardy o pojemności 2 TB. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB, a zintegrowany układ graficzny obsługuje do czterech zewnętrznych wyświetlaczy. Komputer ma smukłą konstrukcję o szerokości zaledwie 25,2 cm, więc zmieści się niemal wszędzie. Jest dostępny w wielu różnych opcjach kolorystycznych, więc można go dopasować do każdego wystroju. To niezwykle energooszczędny komputer, który zużywa do 85% mniej energii niż przeciętny all-in-one.

Dell OptiPlex 3490 Ultra Small Form Factor (USFF)

Dell OptiPlex 3490 USFF to ultra płaski komputer typu all-in-one o obudowie USFF. Jest idealny do użytku w domach lub małych biurach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Taka konstrukcja nie umniejsza jego mocy – to potężna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań w domu lub w biurze. Wyposażony jest w procesor Core i5-8300H i dysk twardy o pojemności 2 TB. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB, a zintegrowany układ graficzny obsługuje do czterech zewnętrznych wyświetlaczy. Komputer ma smukłą konstrukcję o szerokości zaledwie 25,2 cm, więc zmieści się niemal wszędzie. Ma wiele różnych opcji kolorystycznych, więc można go dopasować do każdego wystroju. To niezwykle energooszczędny komputer, który zużywa do 85% mniej energii niż przeciętny all-in-one.

Dell OptiPlex 3480 Ultra Small Form Factor (USFF)

Dell OptiPlex 3480 USFF to ultra płaski komputer typu all-in-one o obudowie USFF. Jest idealny do użytku w domach lub małych biurach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Taka konstrukcja nie umniejsza jego mocy – to potężna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań w domu lub w biurze. Wyposażony jest w procesor Core i5-8300H i dysk twardy o pojemności 2 TB. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB, a zintegrowany układ graficzny obsługuje do czterech zewnętrznych wyświetlaczy. Komputer ma smukłą konstrukcję o szerokości zaledwie 25,2 cm, więc zmieści się niemal wszędzie. Ma wiele różnych opcji kolorystycznych, więc można go dopasować do każdego wystroju. To niezwykle energooszczędny komputer, który zużywa do 85% mniej energii niż przeciętny all-in-one.

Co to jest ultra small form factor?

Ultra small form factor to nowy współczynnik kształtu, który stał się popularny w branży komputerowej. Jest on mniejszy niż konwencjonalna konstrukcja SFF, a jego szerokość wynosi zaledwie 14,9 cala. Ten współczynnik kształtu można teraz znaleźć we wszystkich rodzajach komputerów jako nowy sposób na zaoszczędzenie miejsca i uczynienie ich bardziej kompaktowymi. Ponadto, nowa konstrukcja ultra small form factor jest również bardziej przystępna dla klientów. Użytkownicy mogą łatwiej zmieścić więcej urządzeń na swoich biurkach i półkach.